Zobacz również: Luzna24.pl Bobowa24.pl Grybów24.pl
poniedziałek 22 kwietnia 2024

Gorliczanin w najlepszej klasie policyjnej 2014 roku

W dniach 5-6 czerwca 2014 roku w Szkole Policji w Pile odbył się VI Ogólnopolski Turniej Klas Policyjnych, gdzie aż dwadzieścia pięć drużyn z całej Polski – w tym także uczniowie z ZSOiZ w Gromniku rywalizowało o tytuł „Klasy Policyjnej Roku 2014”.

Zawodnicy biorący udział w konkursie w Pile musieli wykazać się wiedzą z czterech aspektów: test ogólnej wiedzy o policji, test sprawności fizycznej, test sprawdzający umiejętności z zakresu udzielania pierwszej pomocy i test umiejętności strzeleckich. Za wykonanie każdego zadania uczestnicy otrzymywali określoną liczbę punktów.

W klasyfikacji ogólnej na I pozycji uplasowała się z wynikiem 424 punktów drużyna z ZESPOŁU SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH I ZAWODOWYCH W GROMNIKU uzyskując tym samym tytuł „Klasy Policyjnej Roku 2014”. Zespół z Gromnika wyprzedził o 5 punktów grupę z Katowic.

Gromnik reprezentowali:
– Sara Pypeć – gromniczanka, uczennica II klas LO,
– Marcin Maciaś- mieszkaniec Wytrzyszczki, uczeń klasy I LO,
– Dawid Kurek- mieszkaniec Jodłowej, uczeń klasy II LO
– Szymon Bolek – mieszkaniec Gorlic, uczeń klasy I LO

Opiekę podczas turniejowych zmagań nad reprezentacją pełnili: Grzegorz Nagel oraz Marek Dziuban.

– Rozpiera mnie ogromna duma, dlatego że mogłem reprezentować naszą szkołę na tak prestiżowym turnieju – mówi z radością gorliczanin Szymon Bolek, uczestnik konkursu. Zdenerwowania nie odczuwałem wcale a wszystkie moje działania podejmowałem spontanicznie. Oczywiście moim marzeniem było wygrać wszystko co jest możliwe, ale to były tylko marzenia. Nie byłem w stu procentach pewny, że się uda. Wraz z Sarą udzielaliśmy pierwszej pomocy przedmedycznej, a indywidualnie musiałem pokonać tor przeszkód oraz napisać test wiedzy o policji. Z torem przeszkód nie miałem żadnych problemów. Natomiast z pierwsza pomocą i testem wiedzy było nieco gorzej, ponieważ musiałem w krótkim czasie nadrobić sporą cześć materiału. Kosztowało mnie to trzy tygodnie intensywnej pracy. Jednak po wynikach widać, że opłacało się podjąć wysiłek, wyprzedziliśmy kolejną w tabeli drużynę pięcioma punktami, uzyskując wynik 424 co dało nam zwycięstwo. Oczywiście sukces to nie tylko nasza zasługa, ale także naszych przyjaciół i wykładowców, którzy włożyli wiele pracy, aby solidnie dopracować każdy szczegół, za co bardzo dziękuję – kończy uczeń.

Tytuł „Klasa Policyjna Roku 2014” to po odbytej niedawno Ogólnopolskiej Olimpiadzie Policyjnej kolejny wielki sukces gromnickiej szkoły. Pucharowe gabloty wzbogaci Puchar Komendanta Głównego Policji dla „Klasy Policyjnej Roku 2014”. Serdecznie gratulujemy sukcesu i życzymy, aby tytuł pozostał w szkole jak najdłużej!

fot. Sara Pypeć, Marcin Maciaś, Dawid Kurek


Udostępnij znajomym

 • Facebook
 • Twitter
 • Google Plus
 • NK
 • Pinterest
 • Wykop
 • Gadu-Gadu
 • Grono
 • Tumblr
 • LinkedIn
 • Add to favorites
 • Email
 • RSS
 • Print
Komentarze:

Możliwość komentowania została wyłączona.


Katalog firm

Mservice – Serwis Elektroniczny


Mariusz Kulig

Tel. 791 496 886

Strona internetowa: Fanpage serwisu

Serwis Komputerowy TOOLBOX24


Toolbox24

tel. 570 787 727

Strona internetowa: www.toolbox24.pl

Gabinet dietetyczny „Zdrowa Inspiracja”


Nazwa:  Gabinet dietetyczny „Zdrowa Inspiracja” Adres:  Gorlice, ul. Narutowicza 1 ( I piętro) Kategoria: Zdrowie, żywność Imię i nazwisko: Ewa Stępień Tel: 503 047 916 Strona internetowa: fanpage Gabinetu Opis: Gabinet dietetyczny Zdrowa Inspiracja oferuje: – indywidualne konsultacje dietetyczne – indywidualne plany żywieniowe dla dorosłych, dzieci, młodzieży – poradnictwo żywieniowe w chorobach dieto-zależnych (nadciśnienie tętnicze, […]

Pracownia Krawiecka A-TEX


Aneta Szpyrka

Tel. 508 189 180 lub 500 613 951

Strona internetowa: www.atex-dekoracje.pl

Ekspert – Biuro Rachunkowe


Barbara Bielakiewicz

795 409 892 lub 18 35 10 293

Strona internetowa: www.ekspert.biz.pl

Optimar – Biuro Rachunkowe


Mariola Janusz

Tel. 535-558-318

Strona internetowa: www.optimar-bobowa.pl

Market Budowlany BURNAT


Waldemar Burnat

Tel. 501 504 465 (Bogoniowice) lub 508 314 138 (Gromnik)

Strona internetowa: www.burnat.info

Serwis Komputerowy ITNET24


Marcin Wojna

18 47 91 202

Strona internetowa: www.itnet24.pl

Wypożyczalnia Maszyn


Jan Ligęza

500 103 002

Strona internetowa: www.wypozycz-maszyny.pl

Zespół Muzyczny „MAX” z Jankowej


Dawid Święs

Tel. 533-681-508

Strona internetowa: www.zespol-max.rox.pl

Ogłoszenia

3x Pamięć RAM – Hynix SO-DIMM DDR3 1GB

Witam mam do zaoferowania markową pamięć firmy Hynix. Sztuk 3. Pamięć typu SO-DIMM DDR3 ( do laptopów i netbooków) o pojemności 1 GB.

Ferguson AF-3018SE

Witam mam do zaoferowania tuner telewizji satelitarnej firmy „Ferguson” model AF 3018SE. Tuner przystosowany do odbioru programów FTA, w jakości SD.

Dekoder Cyfra+ / nc+ PHILIPS DSX 6010/91D

Witam mam do zaoferowania dekoder/tuner telewizji satelitarnej przystosowany do odbioru programów z Oferty Cyfra+ / nc+ oraz niekodowanych programów FTA. W zestawie: dekoder, pilot, kabel zasilający.


Partnerzy i reklamodawcy: