Zobacz również: Luzna24.pl Bobowa24.pl Grybów24.pl
czwartek 20 czerwca 2024

Gminne zawody sportowo-pożarnicze już na nami

30 sierpnia 2014 roku o godz. 14.00 na murawie gromnickiego stadionu mogliśmy obserwować zmagania strażaków ochotników z terenu gminy Gromnik, którzy rywalizowali w zawodach sportowo-pożarniczych. Odbyły się one w dwóch kategoriach: Młodzieżowe Drużyny Pożarnicze oraz Seniorzy.

Uczestnicy  gminnych zawodów sportowo-pożarniczych, które odbyły się w sobotę na boisku sportowym w Gromniku cieszyli się piękną pogodą. W zmaganiach o I miejsce uczestniczyły następujące drużyny, Seniorzy: OSP Gromnik, OSP Chojnik, OSP Siemiechów oraz Młodzieżowe Drużyny Pożarnicze z Gromnika i Siemiechowa. Strażacy musieli zmierzyć się z dwoma konkurencjami jakimi była sztafeta 7x50m. oraz ćwiczenie bojowe. Nad prawidłowym przebiegiem zawodów czuwał sędzia główny- mł. asp. Damian Miczek z Państwowej Straży Pożarnej.

Po wykonaniu zadań i podliczeniu punktów przedstawiony został protokół końcowy z przebiegu zawodów sportowo-pożarniczych gminy Gromnik  zawierający wyniki jednostek, które wyglądały następująco:

Seniorzy:

I miejsce: OSP Gromnik

II miejsce: OSP Chojnik

III miejsce: OSP Siemiechów

Młodzieżowe Drużyny Pożarnicze męskie:

I miejsce: MDP przy OSP Siemiechów

II miejsce: MDP przy OSP Gromnik

Naszą gminę w powiatowym etapie zawodów sportowo-pożarniczych będą reprezentować druhowie MDP z Gromnika. – Trzymamy kciuki i chcemy żebyście wygrali. Widzę, że macie dobry poziom także pewnie będziecie w czołówce – mówił do „młodzieżówki” wójt Bogdan Stasz.

Chwilę po ogłoszeniu wyników miała miejsce dekoracja zwycięzców. Wręczenia pucharów i medali dokonali: wójt gminy Gromnik Bogdan Stasz, przewodniczący rady powiatu Zbigniew Karciński, prezes Zarządu Gminnego ZOSP RP dh Czesław Cudek oraz sędzia główny zawodów mł. asp. Damian Miczek.

„Dziękuję wszystkim za udział. Ciszę się, że obyło się bez żadnych kontuzji. Sprzęt dopisał, nic się nie zepsuło. Zwycięzcom gratuluję, wszystkim na podium także. Liczymy na lepsze wyniki na zawodach powiatowych.” – powiedział asp. Miczek.  Zawody formalnie zakończył Komendant Gminny OSP dh Roman Iwaniec: „W swoim imieniu dziękuję za zdyscyplinowanie i bardzo szybkie przeprowadzenia zawodów. Jestem z was bardzo zadowolony.”

 


Udostępnij znajomym

 • Facebook
 • Twitter
 • Google Plus
 • NK
 • Pinterest
 • Wykop
 • Gadu-Gadu
 • Grono
 • Tumblr
 • LinkedIn
 • Add to favorites
 • Email
 • RSS
 • Print
Komentarze:

Możliwość komentowania została wyłączona.


Katalog firm

Mservice – Serwis Elektroniczny


Mariusz Kulig

Tel. 791 496 886

Strona internetowa: Fanpage serwisu

Serwis Komputerowy TOOLBOX24


Toolbox24

tel. 570 787 727

Strona internetowa: www.toolbox24.pl

Gabinet dietetyczny „Zdrowa Inspiracja”


Nazwa:  Gabinet dietetyczny „Zdrowa Inspiracja” Adres:  Gorlice, ul. Narutowicza 1 ( I piętro) Kategoria: Zdrowie, żywność Imię i nazwisko: Ewa Stępień Tel: 503 047 916 Strona internetowa: fanpage Gabinetu Opis: Gabinet dietetyczny Zdrowa Inspiracja oferuje: – indywidualne konsultacje dietetyczne – indywidualne plany żywieniowe dla dorosłych, dzieci, młodzieży – poradnictwo żywieniowe w chorobach dieto-zależnych (nadciśnienie tętnicze, […]

Pracownia Krawiecka A-TEX


Aneta Szpyrka

Tel. 508 189 180 lub 500 613 951

Strona internetowa: www.atex-dekoracje.pl

Ekspert – Biuro Rachunkowe


Barbara Bielakiewicz

795 409 892 lub 18 35 10 293

Strona internetowa: www.ekspert.biz.pl

Optimar – Biuro Rachunkowe


Mariola Janusz

Tel. 535-558-318

Strona internetowa: www.optimar-bobowa.pl

Market Budowlany BURNAT


Waldemar Burnat

Tel. 501 504 465 (Bogoniowice) lub 508 314 138 (Gromnik)

Strona internetowa: www.burnat.info

Serwis Komputerowy ITNET24


Marcin Wojna

18 47 91 202

Strona internetowa: www.itnet24.pl

Wypożyczalnia Maszyn


Jan Ligęza

500 103 002

Strona internetowa: www.wypozycz-maszyny.pl

Zespół Muzyczny „MAX” z Jankowej


Dawid Święs

Tel. 533-681-508

Strona internetowa: www.zespol-max.rox.pl

Ogłoszenia

3x Pamięć RAM – Hynix SO-DIMM DDR3 1GB

Witam mam do zaoferowania markową pamięć firmy Hynix. Sztuk 3. Pamięć typu SO-DIMM DDR3 ( do laptopów i netbooków) o pojemności 1 GB.

Ferguson AF-3018SE

Witam mam do zaoferowania tuner telewizji satelitarnej firmy „Ferguson” model AF 3018SE. Tuner przystosowany do odbioru programów FTA, w jakości SD.

Dekoder Cyfra+ / nc+ PHILIPS DSX 6010/91D

Witam mam do zaoferowania dekoder/tuner telewizji satelitarnej przystosowany do odbioru programów z Oferty Cyfra+ / nc+ oraz niekodowanych programów FTA. W zestawie: dekoder, pilot, kabel zasilający.


Partnerzy i reklamodawcy: