Zobacz również: Luzna24.pl Bobowa24.pl Grybów24.pl
poniedziałek 22 kwietnia 2024

Historyczne podium dla GKS-u Gromnik!

Z radością możemy poinformować Państwa o sukcesie naszego lokalnego klubu sportowego. Drużyna GKS-u Gromnik po XXVI kolejkach zajęła historyczne trzecie miejsce!

Ostatni mecz tego sezonu gromniccy piłkarze rozegrali w Koszycach k/Tarnowa. Ich przeciwnikami był zespół ze Zgłobic. Mimo przegranej w tym meczu podopieczni Roberta Truchana stanęła na trzecim stopniu podium!

Skład:
1. Robert Truchan
2. Robert Damian
3. Sebastian Maniak
4. Daniel Masłoń (k)
5. Tomasz Kielar
6. Piotr Baran
7. Patryk Chmura
8. Dominik Słota
9. Jacek Słota
10. Marcin Kwiek
11. Sebastian Kozłowski

Zmiany:
Marcin Kwiek -> Patryk Gniadek
Piotr Baran -> Marcin Wojnar

„XXVI kolejka, ostatni mecz sezonu z liderem naszej „A-klasy” – LKS Zgłobice – na ich boisku. Gdy zaczynaliśmy naszym głównym celem był środek tabeli, czyli pewne utrzymanie w lidze.” – mówi Tomasz Kielar. „Po połowie sezonu, gdy zakończyliśmy rundę jesienną plasowaliśmy się na 7 miejscu na 14 drużyn czyli wszystko szło zgodnie z planem i założeniami. Gdy rozpoczynaliśmy rundę rewanżową nikt nie przypuszczał, że będzie nam w niej szło tak dobrze. Przed tym meczem mieliśmy na koncie 9 wygranych oraz zaledwie 3 porażki. Jadąc na mecz ze Zgłobicami byliśmy już zadowoleni z tego co osiągnęliśmy w tym sezonie, czyli zapewnienie sobie minimum 3-ciego miejsca w tabeli. Ale jak wiadomo apetyt rośnie w miarę jedzenia, a mianowicie cały czas była szansa na skończenie rozgrywek na 2-giej pozycji i to właśnie chcieliśmy osiągnąć w tej ostatnie kolejce. Warunkiem była nasza wygrana oraz minimum remis KS Radlnej z Olszynką Ołpiny. Mimo wysokiej temperatury jaka panowała podczas meczu nasz zespół bardzo chciał osiągnąć założony przez siebie cel i cały czas sprawiał groźne sytuacje pod bramką przeciwnika. Mimo wielu okazji żadnej nie wykorzystaliśmy, a przeciwnik oddając jeden celny strzał zza pola karnego otworzył wynik spotkania. Pomimo, że przegrywaliśmy nie traciliśmy nadziei na pozytywny wynik. Nadal stwarzaliśmy dogodne sytuacje, ale bramkę na 1:1 zdobyliśmy po pięknym strzale z rzutu wolnego naszego zawodnika. Pomimo bardzo dużej przewagi naszego zespołu w pierwszej części nie potrafiliśmy tego udowodnić na boisku. Do przerwy wynik się już nie zmienił, a nasza drużyna pełna chęci do gry z uśmiechem na ustach schodziła z płyty boiska. W przerwie dowiedzieliśmy się, że KS Radlna przegrywa 0:1 co było dla nas wyśmienitą informacją. Już wtedy wiedzieliśmy, że szansa na v-ce lidera jest bardzo blisko. Na drugą połowę wyszliśmy bardzo zmotywowani. Pomimo wielu starań zaczęło nam brakować sił po bardzo wyczerpującej pierwszej części. Tworzyliśmy akcje jednak przychodziły one nam z wielkim trudem i nadal nie potrafiliśmy nic ustrzelić. Przeciwnik natomiast dokonał paru zmian i krótkim odstępie czasowym strzelił nam 2 bramki co pogrążyło nasze nadzieje o 2 pozycji w lidze na koniec sezonu. Niestety nasza skuteczność w tym meczu zawiodła i polegliśmy 4 raz w tej rundzie. W całym sezonie przegraliśmy zaledwie 8 meczy i wszystkie one odbywały się w soboty. Nasz sezon kończymy na historycznym 3-cim miejscu w tabeli!” – kończy szczęśliwy zawodnik.

Całemu klubowi gratulujemy i zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z najciekawszych spotkań rundy wiosennej.


Udostępnij znajomym

 • Facebook
 • Twitter
 • Google Plus
 • NK
 • Pinterest
 • Wykop
 • Gadu-Gadu
 • Grono
 • Tumblr
 • LinkedIn
 • Add to favorites
 • Email
 • RSS
 • Print
Komentarze:

Katalog firm

Mservice – Serwis Elektroniczny


Mariusz Kulig

Tel. 791 496 886

Strona internetowa: Fanpage serwisu

Serwis Komputerowy TOOLBOX24


Toolbox24

tel. 570 787 727

Strona internetowa: www.toolbox24.pl

Gabinet dietetyczny „Zdrowa Inspiracja”


Nazwa:  Gabinet dietetyczny „Zdrowa Inspiracja” Adres:  Gorlice, ul. Narutowicza 1 ( I piętro) Kategoria: Zdrowie, żywność Imię i nazwisko: Ewa Stępień Tel: 503 047 916 Strona internetowa: fanpage Gabinetu Opis: Gabinet dietetyczny Zdrowa Inspiracja oferuje: – indywidualne konsultacje dietetyczne – indywidualne plany żywieniowe dla dorosłych, dzieci, młodzieży – poradnictwo żywieniowe w chorobach dieto-zależnych (nadciśnienie tętnicze, […]

Pracownia Krawiecka A-TEX


Aneta Szpyrka

Tel. 508 189 180 lub 500 613 951

Strona internetowa: www.atex-dekoracje.pl

Ekspert – Biuro Rachunkowe


Barbara Bielakiewicz

795 409 892 lub 18 35 10 293

Strona internetowa: www.ekspert.biz.pl

Optimar – Biuro Rachunkowe


Mariola Janusz

Tel. 535-558-318

Strona internetowa: www.optimar-bobowa.pl

Market Budowlany BURNAT


Waldemar Burnat

Tel. 501 504 465 (Bogoniowice) lub 508 314 138 (Gromnik)

Strona internetowa: www.burnat.info

Serwis Komputerowy ITNET24


Marcin Wojna

18 47 91 202

Strona internetowa: www.itnet24.pl

Wypożyczalnia Maszyn


Jan Ligęza

500 103 002

Strona internetowa: www.wypozycz-maszyny.pl

Zespół Muzyczny „MAX” z Jankowej


Dawid Święs

Tel. 533-681-508

Strona internetowa: www.zespol-max.rox.pl

Ogłoszenia

3x Pamięć RAM – Hynix SO-DIMM DDR3 1GB

Witam mam do zaoferowania markową pamięć firmy Hynix. Sztuk 3. Pamięć typu SO-DIMM DDR3 ( do laptopów i netbooków) o pojemności 1 GB.

Ferguson AF-3018SE

Witam mam do zaoferowania tuner telewizji satelitarnej firmy „Ferguson” model AF 3018SE. Tuner przystosowany do odbioru programów FTA, w jakości SD.

Dekoder Cyfra+ / nc+ PHILIPS DSX 6010/91D

Witam mam do zaoferowania dekoder/tuner telewizji satelitarnej przystosowany do odbioru programów z Oferty Cyfra+ / nc+ oraz niekodowanych programów FTA. W zestawie: dekoder, pilot, kabel zasilający.


Partnerzy i reklamodawcy: