Zobacz również: Luzna24.pl Bobowa24.pl Grybów24.pl
poniedziałek 22 kwietnia 2024

Piłkarski pojedynek na bramki wygrany przez piłkarzy GKS-u Gromnik!

Szał piłkarskich emocji zgromadził w niedzielne popołudnie rzesze kibiców na stadionie w Gromniku. Nasi piłkarze rozegrali mecz z Iskrą Tarnów, a rywalizacja zakończyła się wygraną z wynikiem 4:2 dla GKS Gromnik!

W XXII kolejce tarnowskiej IV „A-klasy” GKS Gromnik zmierzył się na własnym boisku z Iskrą Tarnów. Od samego początku mecz przebiegał po myśli gromnickiej drużyny. Zdobyli szybko 2 bramki, a schodząc do szatni po pierwszej połowie prowadzili aż 4:0. Wydawałoby się, że mecz jest już rozstrzygnięty, jednak było to mylne wrażenie. W drugiej połowię to przeciwnik kontrolował grę stosując mocny pressing na zawodników z Gromnika i bardzo dobrze operując piłką. Doprowadziło to do wyniku 4:2 co mocno zaniepokoiło kibiców jak i samych zawodników GKS Gromnik. Od straty kolejnych bramek uratowały ich słupki oraz robinsonady goalkeepera Roberta Truchana. Przez tę całą drugą połowę stwarzali nieliczne kontry próbując strzelić bramkę jednak brakowało im szczęścia, a bramkarz przeciwników popisywał się bardzo dobrymi interwencjami. Ostatecznie to jednak piłkarze Gromnika okazali się zwycięzcami. Tym samym zdobyli kolejne 3 punkty, co łącznie w tabeli daje GKS-owi 3 miejsce w tabeli z 40 punktami. Dzięki porażce KS Radlnej nasza drużyna traci już tylko 1 oczko do powrotu na drugą pozycję. Do lidera tracimy, aż 10 punktów co wydaje się stratą nie do zniwelowania ponieważ zostały już tylko 4 kolejki. Kolejny mecz odbędzie się w przyszłą niedzielę o godzinie 17:00. Piłkarze zmierzą się w nim z Białą Lubaszową, która zajmują 5 pozycję w lidze, będzie to ważny sprawdzian dla naszego klubu!

Gromniccy piłkarze zagrali w składzie:

1. Robert Truchan
2. Robert Damian
3. Sebastian Maniak
4. Krzysztof Pichner
5. Tomasz Kielar
6. Marek Truchan
7. Patryk Chmura (1 bramka, 2 asysty)
8. Daniel Masłoń (k) (1 bramka)
9. Jacek Słota
10. Patryk Gniadek
11. Sebastian Kozłowski (2 bramki, 2 asysty)

foto: S. Janczura


Udostępnij znajomym

 • Facebook
 • Twitter
 • Google Plus
 • NK
 • Pinterest
 • Wykop
 • Gadu-Gadu
 • Grono
 • Tumblr
 • LinkedIn
 • Add to favorites
 • Email
 • RSS
 • Print
Komentarze:

Katalog firm

Mservice – Serwis Elektroniczny


Mariusz Kulig

Tel. 791 496 886

Strona internetowa: Fanpage serwisu

Serwis Komputerowy TOOLBOX24


Toolbox24

tel. 570 787 727

Strona internetowa: www.toolbox24.pl

Gabinet dietetyczny „Zdrowa Inspiracja”


Nazwa:  Gabinet dietetyczny „Zdrowa Inspiracja” Adres:  Gorlice, ul. Narutowicza 1 ( I piętro) Kategoria: Zdrowie, żywność Imię i nazwisko: Ewa Stępień Tel: 503 047 916 Strona internetowa: fanpage Gabinetu Opis: Gabinet dietetyczny Zdrowa Inspiracja oferuje: – indywidualne konsultacje dietetyczne – indywidualne plany żywieniowe dla dorosłych, dzieci, młodzieży – poradnictwo żywieniowe w chorobach dieto-zależnych (nadciśnienie tętnicze, […]

Pracownia Krawiecka A-TEX


Aneta Szpyrka

Tel. 508 189 180 lub 500 613 951

Strona internetowa: www.atex-dekoracje.pl

Ekspert – Biuro Rachunkowe


Barbara Bielakiewicz

795 409 892 lub 18 35 10 293

Strona internetowa: www.ekspert.biz.pl

Optimar – Biuro Rachunkowe


Mariola Janusz

Tel. 535-558-318

Strona internetowa: www.optimar-bobowa.pl

Market Budowlany BURNAT


Waldemar Burnat

Tel. 501 504 465 (Bogoniowice) lub 508 314 138 (Gromnik)

Strona internetowa: www.burnat.info

Serwis Komputerowy ITNET24


Marcin Wojna

18 47 91 202

Strona internetowa: www.itnet24.pl

Wypożyczalnia Maszyn


Jan Ligęza

500 103 002

Strona internetowa: www.wypozycz-maszyny.pl

Zespół Muzyczny „MAX” z Jankowej


Dawid Święs

Tel. 533-681-508

Strona internetowa: www.zespol-max.rox.pl

Ogłoszenia

3x Pamięć RAM – Hynix SO-DIMM DDR3 1GB

Witam mam do zaoferowania markową pamięć firmy Hynix. Sztuk 3. Pamięć typu SO-DIMM DDR3 ( do laptopów i netbooków) o pojemności 1 GB.

Ferguson AF-3018SE

Witam mam do zaoferowania tuner telewizji satelitarnej firmy „Ferguson” model AF 3018SE. Tuner przystosowany do odbioru programów FTA, w jakości SD.

Dekoder Cyfra+ / nc+ PHILIPS DSX 6010/91D

Witam mam do zaoferowania dekoder/tuner telewizji satelitarnej przystosowany do odbioru programów z Oferty Cyfra+ / nc+ oraz niekodowanych programów FTA. W zestawie: dekoder, pilot, kabel zasilający.


Partnerzy i reklamodawcy: