Zobacz również: Luzna24.pl Bobowa24.pl Grybów24.pl
środa 24 lipca 2024

I znów są wakacje – zakończenie roku szkolnego 2014/2015.

W dniu wczorajszym uczniowie wszystkich szkół w Polsce rozpoczęli upragnione wakacje. Jest to dla nich czas błogiego wypoczynku i okres, w którym „naładują akumulatory” na rowy rok szkolny. Atrybutami pożegnania starego roku są nagrody i wyróżnienia, których nie zabrakło podczas podsumowania czasu nauki w gromnickim Liceum.

Wczoraj na sali gimnastycznej gromnickiej szkoły zgromadzili się uczniowie ZSOiZ w Gromniku, aby podsumować okres minionego roku szkolnego, czyli czasu wytężonej nauki. O jej efektach przekonały się osoby, które uczyli się systematycznie i zostali wyróżnieni nagrodami m.in. dyrektora szkoły.

Nie obyło się bez podziękowań. Słowa wdzięczności wyrażali uczniowie, nauczyciele i dyrektor. Tradycyjnie na ręce dyrekcji, wychowawców, rodziców i nauczycieli powędrowały kwiaty i upominki. Samorząd uczniowski zadbał oto, aby przypomnieć najciekawsze momenty życia społeczności szkolnej w mijającym roku szkolnym.

„Każde zakończenie roku szkolnego to jest czas refleksji, podsumowania. Refleksja jest po to żeby wyciągać wnioski, a wyciągamy je aby nasze życie było lepsze żeby to co robimy w wymiarze tu konkretnym szkolnym, ale kiedyś w życiu zawodowym żeby cały czas doskonalić podnosić swoje umiejętności nigdy nie zatrzymywać się w miejscu ale ciągle dążyć do własnego rozwoju. Myślę, że to jest najważniejsze własny rozwój, ciągła praca nad sobą. Mimo nie sprzyjających okoliczności bo wszyscy mamy tendencje żeby trochę pomarudzić trochę ponarzekać na naszą rzeczywistość tutaj, która jest w Polsce czasami to są fakty braku pracy czyli perspektyw dla młodych ludzi, ale wydaje mi się że szkoła jest tym środowiskiem, którym kształtujemy wiele takich podstawowych umiejętności. Uczniom życzę bezpieczeństwa, odpoczynku, cześć osób wyjeżdża do pracy za granice wiec żeby ta praca miała godne wynagrodzenie tez dała satysfakcje finansowa.” – mówi dyrektor ZSOiZ w Gromniku Wiesław Wójcik.

 

 


Udostępnij znajomym

 • Facebook
 • Twitter
 • Google Plus
 • NK
 • Pinterest
 • Wykop
 • Gadu-Gadu
 • Grono
 • Tumblr
 • LinkedIn
 • Add to favorites
 • Email
 • RSS
 • Print
Komentarze:

Katalog firm

Mservice – Serwis Elektroniczny


Mariusz Kulig

Tel. 791 496 886

Strona internetowa: Fanpage serwisu

Serwis Komputerowy TOOLBOX24


Toolbox24

tel. 570 787 727

Strona internetowa: www.toolbox24.pl

Gabinet dietetyczny „Zdrowa Inspiracja”


Nazwa:  Gabinet dietetyczny „Zdrowa Inspiracja” Adres:  Gorlice, ul. Narutowicza 1 ( I piętro) Kategoria: Zdrowie, żywność Imię i nazwisko: Ewa Stępień Tel: 503 047 916 Strona internetowa: fanpage Gabinetu Opis: Gabinet dietetyczny Zdrowa Inspiracja oferuje: – indywidualne konsultacje dietetyczne – indywidualne plany żywieniowe dla dorosłych, dzieci, młodzieży – poradnictwo żywieniowe w chorobach dieto-zależnych (nadciśnienie tętnicze, […]

Pracownia Krawiecka A-TEX


Aneta Szpyrka

Tel. 508 189 180 lub 500 613 951

Strona internetowa: www.atex-dekoracje.pl

Ekspert – Biuro Rachunkowe


Barbara Bielakiewicz

795 409 892 lub 18 35 10 293

Strona internetowa: www.ekspert.biz.pl

Optimar – Biuro Rachunkowe


Mariola Janusz

Tel. 535-558-318

Strona internetowa: www.optimar-bobowa.pl

Market Budowlany BURNAT


Waldemar Burnat

Tel. 501 504 465 (Bogoniowice) lub 508 314 138 (Gromnik)

Strona internetowa: www.burnat.info

Serwis Komputerowy ITNET24


Marcin Wojna

18 47 91 202

Strona internetowa: www.itnet24.pl

Wypożyczalnia Maszyn


Jan Ligęza

500 103 002

Strona internetowa: www.wypozycz-maszyny.pl

Zespół Muzyczny „MAX” z Jankowej


Dawid Święs

Tel. 533-681-508

Strona internetowa: www.zespol-max.rox.pl

Ogłoszenia

3x Pamięć RAM – Hynix SO-DIMM DDR3 1GB

Witam mam do zaoferowania markową pamięć firmy Hynix. Sztuk 3. Pamięć typu SO-DIMM DDR3 ( do laptopów i netbooków) o pojemności 1 GB.

Ferguson AF-3018SE

Witam mam do zaoferowania tuner telewizji satelitarnej firmy „Ferguson” model AF 3018SE. Tuner przystosowany do odbioru programów FTA, w jakości SD.

Dekoder Cyfra+ / nc+ PHILIPS DSX 6010/91D

Witam mam do zaoferowania dekoder/tuner telewizji satelitarnej przystosowany do odbioru programów z Oferty Cyfra+ / nc+ oraz niekodowanych programów FTA. W zestawie: dekoder, pilot, kabel zasilający.


Partnerzy i reklamodawcy: