Zobacz również: Luzna24.pl Bobowa24.pl Grybów24.pl
czwartek 20 czerwca 2024

W Gromniku zawiązano grupę PaT!

Uczniowie ZSOiZ  w Gromniku wraz z opiekunami początkiem czerwca utworzyli grupę PaT. Młodzi ludzie będą dawać świadectwo, że życie bez uzależnień jest w modzie i w znaczący sposób wpływa na zdrowie i psychikę człowieka.

Kilkunastu uczniów pod opieką Jolanty Dziuban i Małgorzaty Namysłowski zawiązało początkiem czerwca grupę Pat-u. Będzie ona działała przy ZSOiZ w Gromniku i promować będzie życie wolne od uzależnień. Plan młodzieży na pracę stowarzyszenia jest bardzo rozbudowany, a jego głównym punktem są działania profilaktyczne na rzecz rówieśników. Licealiści będą uświadamiać im jakie zagrożenia niosą ze sobą używki i w różnoraki sposób będą pokazywać, że m.in. narkotyki, alkohol i dopalacze nie są w modzie.

O tym jak ważna jest ta inicjatywa świadczyła obecność przedstawicieli tarnowskiej policji, którzy będą wspierać szkolny zespół w działaniach. Wśród gości był także przedstawiciel rady rodziców – Włodzimierz Stachoń – który wyraził zadowolenie, że młodzież chce poruszać tak trudne tematy w swoim środowisku.

Po omówieniu planu pracy i dorobku szkoły w programie Profilaktyka a Teatr przedstawiono kapitanat nowo-powstałej grupy, na czele, którego stanęła uczennica klasy I – Paulina Lech.  Będzie ona przewodzić zespołowi, który tworzy część społeczności szkolnej.

„Naszym zadaniem będzie głównie uświadamianie naszym koleżankom i kolegom skali problemu dotyczącego uzależnień” – mówi Paulina. „Będą liczne akcje i myślę, że w sposób dość konkretny pokażemy jakie spustoszenie niosą używki. Nie będzie to łatwe zadanie, ale myślę, że współpraca z opiekunami i między nami samymi przyniesie upragniony skutek.” – kończy pierwsza kapitan grupy.

Nasza redakcja będzie relacjonować działania, jakie podejmie ta grupa ponieważ będą oni walczyć o szczytne cele!


Udostępnij znajomym

 • Facebook
 • Twitter
 • Google Plus
 • NK
 • Pinterest
 • Wykop
 • Gadu-Gadu
 • Grono
 • Tumblr
 • LinkedIn
 • Add to favorites
 • Email
 • RSS
 • Print
Komentarze:

Katalog firm

Mservice – Serwis Elektroniczny


Mariusz Kulig

Tel. 791 496 886

Strona internetowa: Fanpage serwisu

Serwis Komputerowy TOOLBOX24


Toolbox24

tel. 570 787 727

Strona internetowa: www.toolbox24.pl

Gabinet dietetyczny „Zdrowa Inspiracja”


Nazwa:  Gabinet dietetyczny „Zdrowa Inspiracja” Adres:  Gorlice, ul. Narutowicza 1 ( I piętro) Kategoria: Zdrowie, żywność Imię i nazwisko: Ewa Stępień Tel: 503 047 916 Strona internetowa: fanpage Gabinetu Opis: Gabinet dietetyczny Zdrowa Inspiracja oferuje: – indywidualne konsultacje dietetyczne – indywidualne plany żywieniowe dla dorosłych, dzieci, młodzieży – poradnictwo żywieniowe w chorobach dieto-zależnych (nadciśnienie tętnicze, […]

Pracownia Krawiecka A-TEX


Aneta Szpyrka

Tel. 508 189 180 lub 500 613 951

Strona internetowa: www.atex-dekoracje.pl

Ekspert – Biuro Rachunkowe


Barbara Bielakiewicz

795 409 892 lub 18 35 10 293

Strona internetowa: www.ekspert.biz.pl

Optimar – Biuro Rachunkowe


Mariola Janusz

Tel. 535-558-318

Strona internetowa: www.optimar-bobowa.pl

Market Budowlany BURNAT


Waldemar Burnat

Tel. 501 504 465 (Bogoniowice) lub 508 314 138 (Gromnik)

Strona internetowa: www.burnat.info

Serwis Komputerowy ITNET24


Marcin Wojna

18 47 91 202

Strona internetowa: www.itnet24.pl

Wypożyczalnia Maszyn


Jan Ligęza

500 103 002

Strona internetowa: www.wypozycz-maszyny.pl

Zespół Muzyczny „MAX” z Jankowej


Dawid Święs

Tel. 533-681-508

Strona internetowa: www.zespol-max.rox.pl

Ogłoszenia

3x Pamięć RAM – Hynix SO-DIMM DDR3 1GB

Witam mam do zaoferowania markową pamięć firmy Hynix. Sztuk 3. Pamięć typu SO-DIMM DDR3 ( do laptopów i netbooków) o pojemności 1 GB.

Ferguson AF-3018SE

Witam mam do zaoferowania tuner telewizji satelitarnej firmy „Ferguson” model AF 3018SE. Tuner przystosowany do odbioru programów FTA, w jakości SD.

Dekoder Cyfra+ / nc+ PHILIPS DSX 6010/91D

Witam mam do zaoferowania dekoder/tuner telewizji satelitarnej przystosowany do odbioru programów z Oferty Cyfra+ / nc+ oraz niekodowanych programów FTA. W zestawie: dekoder, pilot, kabel zasilający.


Partnerzy i reklamodawcy: