Zobacz również: Luzna24.pl Bobowa24.pl Grybów24.pl
środa 24 lipca 2024

Gromnik silniejszy w liczbę mieszkańców!

W Gminie Gromnik chcą osiedlać się ludzie z terenu całej Polski. Widać to po rozpoczętych budowach, wykupach działek, czy po prostu nowych twarzach na ulicach każdego z sołectw. Co przyciąga ludzi?

W Gminie Gromnik daje zauważyć się napływ ludzi do poszczególnych miejscowości. Mieszkańcy sprzedają działki, gmina wydaje pozwolenie na budowę, a nowi mieszkańcy zakładają rodziny. Z opinii Gromniczan wynika, że nasze tereny zaczynają zasiedlać osoby z wielkich miast, które mają już dość miejskiego huku, zgiełku i monotonnego, a zarazem drogiego życia. Co dobrego i pięknego widzą „obcy” w naszej Gminie? – na to pytanie wyczerpująco odpowiada wójt Bogdan Stasz.

„Jesteśmy w pięknym położeniu Pogórza, nie tylko Gromnik, ale Ciężkowice, Rzepiennik, Zakliczyn i Tuchów czy Pleśna razem mamy tą przyjemność, że posiadamy taki zróżnicowany, atrakcyjny teren, który da się podobać. W naszej gminie infrastruktura jest pełna to znaczy mamy wszystkie drogi, wodociągi docierają praktycznie wszędzie. W każdej miejscowości kto wodę chciał to ma. No myślę przy tym budżecie jeszcze w tym roku przyłączymy 10 domów bo te 10 domów mają potrzebę. Cena wody kanalizacji jest jedna z najniższych więc życie takiego mieszkańca u nas jest w miarę możliwości nie drogie. Mamy szkoły, domy ludowe – wyremontowane, GOK, liceum, szkołę muzyczną to wszystko na pewno przyciąga mieszkańców i mamy spokój bo tu u nas na wsi nie ma „bandziorów”, „kiboli” nie ma ludzi, którzy straszą, biją to co czasem występuje w mieście. Miło nam, że ludzie pracujący na zachodzie czy daleko dają tu bazę taką, a mieszkańcy nie płaca ze metraże za metry kwadratowe czy za budynki mieszkalne. Jeżeli płacą podatki to za działki, grunty rolne czy za lasy. To jest kwota nie wielka więc warto wybudować po to aby kiedyś wrócić i żyć. Pozostałą część życia spędzić w Gromniku, który jest według mnie jednym z najpiękniejszych terenów w Polsce.” – mówi wójt.

Udostępnij znajomym

 • Facebook
 • Twitter
 • Google Plus
 • NK
 • Pinterest
 • Wykop
 • Gadu-Gadu
 • Grono
 • Tumblr
 • LinkedIn
 • Add to favorites
 • Email
 • RSS
 • Print
Komentarze:

Katalog firm

Mservice – Serwis Elektroniczny


Mariusz Kulig

Tel. 791 496 886

Strona internetowa: Fanpage serwisu

Serwis Komputerowy TOOLBOX24


Toolbox24

tel. 570 787 727

Strona internetowa: www.toolbox24.pl

Gabinet dietetyczny „Zdrowa Inspiracja”


Nazwa:  Gabinet dietetyczny „Zdrowa Inspiracja” Adres:  Gorlice, ul. Narutowicza 1 ( I piętro) Kategoria: Zdrowie, żywność Imię i nazwisko: Ewa Stępień Tel: 503 047 916 Strona internetowa: fanpage Gabinetu Opis: Gabinet dietetyczny Zdrowa Inspiracja oferuje: – indywidualne konsultacje dietetyczne – indywidualne plany żywieniowe dla dorosłych, dzieci, młodzieży – poradnictwo żywieniowe w chorobach dieto-zależnych (nadciśnienie tętnicze, […]

Pracownia Krawiecka A-TEX


Aneta Szpyrka

Tel. 508 189 180 lub 500 613 951

Strona internetowa: www.atex-dekoracje.pl

Ekspert – Biuro Rachunkowe


Barbara Bielakiewicz

795 409 892 lub 18 35 10 293

Strona internetowa: www.ekspert.biz.pl

Optimar – Biuro Rachunkowe


Mariola Janusz

Tel. 535-558-318

Strona internetowa: www.optimar-bobowa.pl

Market Budowlany BURNAT


Waldemar Burnat

Tel. 501 504 465 (Bogoniowice) lub 508 314 138 (Gromnik)

Strona internetowa: www.burnat.info

Serwis Komputerowy ITNET24


Marcin Wojna

18 47 91 202

Strona internetowa: www.itnet24.pl

Wypożyczalnia Maszyn


Jan Ligęza

500 103 002

Strona internetowa: www.wypozycz-maszyny.pl

Zespół Muzyczny „MAX” z Jankowej


Dawid Święs

Tel. 533-681-508

Strona internetowa: www.zespol-max.rox.pl

Ogłoszenia

3x Pamięć RAM – Hynix SO-DIMM DDR3 1GB

Witam mam do zaoferowania markową pamięć firmy Hynix. Sztuk 3. Pamięć typu SO-DIMM DDR3 ( do laptopów i netbooków) o pojemności 1 GB.

Ferguson AF-3018SE

Witam mam do zaoferowania tuner telewizji satelitarnej firmy „Ferguson” model AF 3018SE. Tuner przystosowany do odbioru programów FTA, w jakości SD.

Dekoder Cyfra+ / nc+ PHILIPS DSX 6010/91D

Witam mam do zaoferowania dekoder/tuner telewizji satelitarnej przystosowany do odbioru programów z Oferty Cyfra+ / nc+ oraz niekodowanych programów FTA. W zestawie: dekoder, pilot, kabel zasilający.


Partnerzy i reklamodawcy: